میزان مزایا ، سود آوری و درآمد زایی

آیا   مستر گودی برای کاربران مزایا دارد ؟

به دلایل زیر مستر گودی برای افراد مزایا دارد :

۱ – اطلاع پیدا کردن از تخفیفات شهر و کشور و محله خود و  استفاده از آنها و صرفه جویی مالی برای افراد و خانواده  ها

۲- شرکت در قرعه کشی ها به صورت رایگان  و کسب مدال

۳- شرکت در مسابقات به صورت رایگان و کسب مدال

۴-  دریافت سود حمایت بابت مدال ها در پایان هر سال مالی شرکت

۵- دریافت جایزه ویژه

باشگاه تخفیفات چیست ؟

در باشگاه تخفیفات می توانید از تخفیفاتی که تولید کنندگان و عرضه کننده  خدمات  و ... قرار داده اند آگاه شوید  و به رایگان و نا محدود رزرو کنید و از آنها استفاده کنید        

باشگاه تخفیفات مستر گودی چه مقدار می تواند صرفه جویی مالی داشته باشد ؟

باشگاه تخفیفات که بسیاری از تخفیفات شهر و کشور  و محله شما را در خود  به صورت رایگان برای کاربران قرار داده است حداقل می تواند برای افراد حدود چند میلیون تومان  صرفه جویی درهر ماه داشته باشد و همه می توانند از این امتیاز به صورت رایگان بهره مند شوند  و کمتر هزینه کنند و قیمت مناسب تری بابت کالا ها و خدمات و ... بدهند .

مدال چیست ؟

مدال های امتیازاتی هستند که کاربران می توانند  از مسابقات و قرعه کشی ها و معرفی کاربران جدید به سایت بدست بیاورند .

آیا معرفی کابران جدید به سایت توسط کاربران قدیمی  ، برای کاربران قدیمی سودآور است ؟

بله . کاربرانی که سایت را به کاربران جدید معرفی می کنند بایت هر کاربری که در سایت با نام کاربری آنها  به عنوان معرف ثبت نام می کند ۱۰۰  مدال دریافت می کنند.

آیا مدال ها انواع مختلفی دارد ؟

بله

  1. مدال بدست آمده از کاربرانی که معرفی کردید
  2. مدال های که از قرعه کشی و مسابقات بدست آورده اید

آیا کسب مدال از مسابقات و قرعه کشی فایده ای برای کاربران دارد ؟

بله . هر چه تعداد مدال های شما بیشتر شود در نتیجه سود حمایت شما بیشتر می شود .

سود حمایت چیست ؟

شرکت سایه گستران  صاحب امتیاز سایت مستر گودی در نظر دارد ۱۹ درصد از سود خالص شرکت از سایت مستر گودی را به حامیان سایت گودی اختصاص دهد  بابت حمایتی که از سایت کردند . بنابراین ۱۹ درصد سود خالص مستقیم شرکت از سایت آقای گودی  (www.mr-godi.com) بین حامیان سایت که کاربران فعال آن می باشد تقسیم میشود و این ۱۹ درصد بین کسانی که به ۱ میلیون مدال رسیده باشند تقسیم می شود   .  بدین صورت که ۱۹ درصد سود خالص  مستقیم شرکت از سایت مستر گودی  (www.mr-godi.com) تقسیم بر مجموع  تعداد  مدال ها کاربران فعال( کسانی که به ۱ میلیون مدال رسیده اند )  در آخر سال مالی شرکت می شود و سود هر مدال مشخص می شود .

آیا معرفی سایت به افراد جدید سود حمایت هر مدال را کم می کند؟ آیا بهتر است کاربران سایت را به دیگران معرفی نکنند ؟

خیر . لازم به ذکر است بگوییم که  افزایش تعداد کاربران نه تنها سود مدال ها را کاهش نمی دهد  بلکه باعث زیاد شدن سود هم می شود چون سود شرکت افزایش پیدا می کند و هر چه تعداد کاربران بیشتر شود سود خالص شرکت بیشتر شده و کاربران سود بیشتری دریافت می کنند .

آیا کاربران محدودی در سایت می توانند  ثبت نام کنند   ؟

خیر . تمام مردم دنیا می توانند در مسترگودی ثبت نام کنند و از   بخش های مختلف آن استفاده کنند مگر آن کشور هایی که مورد تایید جمهوری اسلامی ایران نیستند و لازم هست گفته شود که کاربران خارجی که در سایت ثبت نام می کنند برای دریافت سود حمایت با کد شناسایی معتبر مانند  شماره پاسپورت یا شناسه محلی معتبر ثبت نام کنند .

سود حمایت هر مدال چه قدر است ؟

سود پیش بینی شده برای هر مدال در هر سال مالی ۱۰ تومان می باشد و لازم هست گفته شود که شرکت  در تلاش هست لحظه به لحظه با استراتزی های اقتصادی و اجرای  این سود را افزایش دهد .

آیا ۱۰ تومان بابت هر مدال  ارزش فعالیت کردن دارد ؟

بهتر است این طور بگوییم :

یه حساب سر انگشتی با هم کنیم . شما در ماه چه مقدار  پس انداز خالص دارید ؟ شاید یک میلیون تومان. آیا درسته ؟ خودتان جواب دهید .  خوب حالا بیایید ببینیم در هر ثانیه از عمرمون ما چه مقدار کار یا پس انداز کرده ایم . خوب این یک میلیون تومان را تقسیم بر تعداد روز های ماه  یعنی ۳۰ کنید یعنی پس انداز یا همان درآمد روزانه خالص ما می شود ۳۳۴,۳۳ تومان ، حالا عدد حاصل را تقسیم بر ۸ ( تعداد ساعات کار روزانه ما ) کنید تا ببنیم هر ساعت چه مقدار پس انداز می کنیم  که می شود ۱۶۷,۴ تومان  حالا این عدد را تقسیم ۶۰ کنید تا ببینید برای هر دقیقه ما چه مقدار پس انداز می کنیم  که تقریبا می شود ۷۰ تومان و حالا تقسیم بر ۶۰ کنید تا  مقدار پس انداز ما در هر ثانیه از عمرمون مشخص شود که می شود که تقریبا ۱ تومان می شود یعنی ما در هر ثانیه از عمرمون ۱ تومان  به طور میانگین  پس انداز می کنیم که در سال می شود حدود ۱۲ میلیون تومان .

حالا ما یه سوال می پرسیم به نظر شما هر مدال ۱۰ تومان ارزشمند است  ؟ فقط کافیست  سایت را به دوستان  بیشتری معرفی کنید و در مسابقات و قرعه کشی ها شرکت مستمر داشته باشید تا سود بیشتری بدست آورید .

برای مثال  یک سر زدن به اکانت خود در روز و شرکت در مسابقات شاید کمتر از ۳۰ ثانیه وقت بگیرد .

و باز ما یه سوال از شما می پرسیم آیا اگر کسی با چند ساعت فعالیت مناسب در سال به سود خوبی که بدون سرمایه گذاری هست ، سودی که میتواند برابر با پس انداز شما در یک سال و حتی بیشتر  باشد دست پیدا کند بد است ؟

اگر جواب شما به این سوال خیر است خیلی خوشحال می شویم به ما بپیوندید و از سایت ما دیدن کنید  و سود حمایت دریافت کنید .

آیا لازم هست کاربران به اکانت خود سر بزنند ؟

کاربران باید حداقل در هر ۷۲ ساعت یکبار به اکانت خود سر بزنند چون در غیر این صورت اکانت آنها غیر فعال شده  و مدال های بدست آمده از مسابقات و قرعه کشی ها صفر می شود ولی مدال های بدست آمده از معرفی کاربران صفر نمی شود .

آیا لازم هست که به کسانی که سایت را معرفی کردیم  بگوییم که اکانت خود را فعال نگه دارند؟

بله . چون غیر فعال بودن هر اکانت  شاید تعداد مدال های شما را  کم نکند ولی باعث کاهش سود حمایت شما می شود  پس فعال بدون اکانت های دوستان شما و دیگران سود حمایت شما را بیشتر می کند

آیا شرکت جایزه ویژه ای دارد ؟

بله . به یک نفر از کسانی که به ۱.۵ میلیون مدال برسند در قرعه کشی کمک هزینه سفر به دور دنیا که  ۰.۵ درصد از سود خالص  مستقیم شرکت از سایت مستر گودی  (www.mr-godi.com) در آخر سال مالی شرکت هست داده می شود .

آیا  اگر کسی از مدال های خود در پایان سال مالی سود حمایت نخواهد دریافت کند  مدال ها به سال مالی به منتقل می شود ؟

بله  منتقل می شود 

آیا در یافت سود حمایت شرایطی دارد ؟

سود حمایت   فقط در پایان سال مالی شرکت پرداخت می شود و افراد حتما باید ۱ میلیون مدال داشته باشند وقرارداد آنها به پایان رسیده باشد و  باید در هفته اول سال مالی بعدی که شرکت اعلام می کند در خواست تسویه حساب بدهند  در غیر این صورت به سال مالی بعد منتقل می شود و اگر انتقال سود حمایت به حساب افراد کارمزدی داشته باشد از سود افراد کسر می گردد و  سود باقی مانده به حساب افراد واریز می شود .

 

پیشاپیش از حمایت شما  متشکریم

بالا